WYDARZENIA

Mój rok 2016 – blogowo. Najlepsze wpisy i projekty!

Kilka dni temu podzieliłam się z Wami swoimi największymi sukcesami i porażkami w 2016 roku, tym co dobrego mnie spotkało i generalnie jak mi upłynął ten czas w sferze prywatnej. Zdradziłam też moje plany na 2017!

Teraz nadszedł czas na podsumowanie blogowe 2016 roku, garść statystyk i oczywiście najważniejsze i najpopularniejsze teksty ubiegłego roku.

Rok zaczął się intensywnie kilkoma projektami. Jestem dumna przede wszystkim z akcji, którą zorganizowałam pod hasłem Mama się bada, zachęcającej kobiety do regularnego kontrolowania stanu zdrowia i wykonania badań profilaktycznych. Do akcji przyłączyło się kilkadziesiąt blogerek, 19 z nich napisało własne teksty pod hasłem #mamasiębada. Rezultaty projektu przerosły moje najśmielsze marzenia i oczekiwania – dostałam mnóstwo sygnałów, że zapisałyście się do lekarza, wykonałyście zaległe badania, zajęłyście się swoim zdrowiem, przeczytałam wiele Waszych historii, polały się łzy… Podsumowanie akcji wraz z tekstami innych blogerek znajdziecie tutaj.

2016 rok to również projekt kulinarny (BLW) współtworzony z Martą o wiele znaczącej nazwie Matka niejadka. W ramach tego projektu powstało 16 wpisów z prostymi przepisami na smaczne i zdrowe dania dla całej rodziny. Wszystkie moje teksty możecie znaleźć tutaj, polecam Wam zwłaszcza nasz hicior rozgrzewający krupnik jęczmienno-jaglany.

Rozpoczęłam też cykl z książkami dla dzieci Biblioteczka 2-latka, w ramach którego ukazało się dotychczas 6 wpisów z 44 książkowymi hitami dla dzieci w wieku 2+. Seria cieszy się Waszym dużym zainteresowaniem, więc na pewno będę ją kontynuować. Mam już przygotowane książki do kolejnych dwóch wpisów, tylko w obecnym mieszkaniu mam tak ciemno, że trudno mi zrobić sensowne zdjęcia…

Planuję też cykl z grami dla dzieci, mam nadzieję, że Wam się spodoba.

 

W 2016 roku opublikowałam 75 wpisów, średnio 6 miesięcznie. Blog odwiedziło 186 303 unikalnych użytkowników. 32% zagląda regularnie, co bardzo mnie cieszy!

A teraz NAJ z naj :)

 

NAJPOPULARNIEJSZE TEKSTY 2016 ROKU:

 1. Jakie zabawki warto kupić na Gwiazdkę w Lidlu?
 2. Nie mów tego mojemu dziecku! TOP 15
 3. Nie mów tego matce! TOP 15
 4. 10 prezentów na Święta dla dziecka first minute
 5. 10 najlepszych prezentów dla Babci i Dziadka. INSPIRACJE
 6. 10 domowych sposobów na katar u dzieci
 7. Mój sposób na budowanie odporności dziecka jesienią

Jak widać inspiracje prezentowe cieszą się Waszym dużym zainteresowaniem. Cieszę się, bo przygotowanie tych zestawień zajmuje mi zawsze sporo czasu – przecież muszę dla Was wybrać to co najlepsze!

 

NAJWAŻNIEJSZE WPISY 2016 ROKU:

W tej grupie na pewno powinny się znaleźć też dwie petardy, czyli Nie mów tego mojemu dziecku i Nie mów tego matce oraz bardzo ważny wpis promujący akcję Mama się bada (link na początku wpisu), nie będę się jednak powtarzać.

 1. Kto ma dość Twojego karmienia piersią?
 2. Rodzicielstwo bliskości 30 lat temu w praktyce
 3. Jak łagodnie odstawić dziecko od piersi?

Nadrabiacie zaległości? :)

Mam wiele blogowych planów na 2017 rok, na pewno zamierzam kontynuować Biblioteczkę 2-latka (zaraz 3-latka!), pojawi się cykl o grach, nie tylko dla dzieci, jak zawsze pokażę Wam też na pewno sporo fajnych zabawek. Zastanawiam się nad serią wpisów o szukaniu, kupowaniu i wykańczaniu mieszkania z dzieckiem u boku – chciałybyście poczytać o naszych perypetiach?


Mogą Ci się spodobać

Brak komentarzy

  Zostaw komentarz