KUCHNIA

15 przepisów na śniadania i kolacje dla dziecka + LISTA DO POBRANIA

śniadania dla dzieci

Poniedziałek. Albo sobota.

7 rano. Albo 19.

Dziecko głodne, próbuje dostać się do krzesełka do karmienia, głośno demonstrując swoją wolę zjedzenia posiłku. A Ty myślisz: ” Cholera, co by tu zrobić?! Kaszka była wczoraj na śniadanie, jajecznica na kolację, a placki przecież mają być dziś na podwieczorek. Myśl, matko, myśl!”

Lodówka niby pełna, dziecko nie musi jeść 10 różnorodnych posiłków dziennie, a Ty i tak przebiegasz myślami po 4 standardowych jedzeniowych hitach i dochodzisz do wniosku, że maluch je w kółko to samo.

Co powiesz na listę zdrowych śniadań i kolacji, które możesz przygotować maksymalnie w 10 minut? Prostych i szybkich, bo dzieć głodny to dzieć marudny. A marudne dziecko to -10 punktów na starcie do Twojego samopoczucia na cały dzień.

Mam dla Ciebie niespodziankę!

Lista ekspresowych przepisów na pyszne śniadania i kolacje dla dzieci do pobrania, wydrukowania i powieszenia na lodówce, dzięki czemu przyjemniej zaczniesz/skończysz kolejny intensywny dzień z dzieckiem. Listę w trzech wersjach kolorystycznych do wydruku znajdziesz poniżej.

 

15 szybkich, zdrowych i smacznych śniadań i kolacji dla dziecka

1

***Pożywny koktajl. Do wyboru do koloru —-> przepisy na koktajle.

***Placki z kaszy manny. Przepis na te i inne pyszne placki znajdziesz tutaj.


Mam nadzieję, że pomogłam. Listę do wydrukowania  wraz z miejscem do wpisania swoich własnych śniadaniowych hitów znajdziesz tutaj:

WERSJA CZARNO-BIAŁO-ŻÓŁTA

WERSJA CZARNO-BIAŁA

WERSJA ZIELONA

Częstuj się! Smacznego!

 

You Might Also Like