KUCHNIA POLECANE

15 przepisów na śniadania i kolacje dla dzieci + LISTA DO POBRANIA

śniadania i kolacje dla dzieci

Co przygotować dziecku na śniadanie lub kolację? Brakuje Ci pomysłów? Mam dla Ciebie listę ze zdrowymi i szybkimi przepisami na smaczne śniadania i kolacje dla dzieci.

Poniedziałek. Albo sobota. 7 rano. Albo 19. Dziecko głodne, próbuje dostać się do krzesełka do karmienia, głośno demonstrując swoją wolę zjedzenia posiłku. A Ty myślisz: ” Cholera, co by tu zrobić?! Kaszka była wczoraj na śniadanie, jajecznica na kolację, a placki przecież mają być dziś na podwieczorek. Myśl, matko, myśl!”

Lodówka niby pełna, dziecko nie musi jeść 10 różnorodnych posiłków dziennie, a Ty i tak przebiegasz myślami po 4 standardowych jedzeniowych hitach i dochodzisz do wniosku, że maluch je w kółko to samo.

Co powiesz na listę zdrowych śniadań i kolacji, które możesz przygotować maksymalnie w 10 minut? Prostych i szybkich, bo dziecko głodne to dziecko marudne. A marudne dziecko to -10 punktów na starcie do Twojego samopoczucia na cały dzień.


Mam dla Ciebie niespodziankę!

Lista ekspresowych przepisów na pyszne śniadania i kolacje dla dzieci do pobrania, wydrukowania i powieszenia na lodówce, dzięki czemu przyjemniej zaczniesz/skończysz kolejny intensywny dzień z dzieckiem. Listę do wydruku znajdziesz poniżej.

15 szybkich, zdrowych i smacznych śniadań i kolacji dla dzieci

śniadania i kolacje dla dziecka

***Pożywny koktajl. Do wyboru do koloru —-> przepisy na koktajle.

***Placki z kaszy manny. Przepis na te i inne pyszne placki znajdziesz tutaj.


Mam nadzieję, że pomogłam 🙂 Listę możesz wydrukować tutaj:

ŚNIADANIA I KOLACJE DLA DZIECI – LISTA DO DRUKU

Częstuj się! Smacznego!You Might Also Like