MIEJSCA PRZYJAZNE DZIECIOM POLECANE

Plażówka – rodzinna plaża i plac zabaw w Warszawie

plażówka

Są takie miejsca, które są po prostu Nasze. Do których często wracamy, w których czujemy się swobodnie, jak u siebie. Takim miejscem jest dla nas warszawska Plażówka – rodzinna plaża i plac zabaw dla dzieci w jednym.

Spokojna, przyjazna przestrzeń, pyszna pizza, lody i lemoniada. Mnóstwo leżaków, parasole i… raj dla dzieci. Zobacz sama!

1
1

Plażówka dla dzieci – atrakcje

Dzieci mają w Plażówce prawdziwy raj. Biegają na bosaka po miękkim piasku i trawie, wdrapują się na zielone górki i korzystają z placu zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i uroczymi kolorowymi domkami. Nie brak tu też drewnianych konstrukcji do kreatywnej zabawy – pirackiego statku, żaglówki, steru. Do tego trzy trampoliny, tunel i górka z opon do wspinania się.

Dzieci spędzają tu całe godziny na beztroskiej zabawie, śmieją się i biegają do utraty tchu.

1
1
1
1
1
1
1
1

Plażówka dla dorosłych

W Plażówce nie tylko dzieci dobrze się bawią. Rodzice mogą rozłożyć kocyk na trawie lub usiąść na leżaku pod szerokim parasolem i obserwować bawiące się maluchy. Można pograć w siatkówkę plażową albo minigolfa.

Jeśli się wybierzecie do Plażówki, koniecznie zamówcie tutejszą pizzę na niewiarygodnie cienki cieście – jest po prostu przepyszna. Tylko lepiej weźcie od razu dwie – jedną się nie najecie ;)

W niedziele można wziąć udział w otwartych treningach zumby. Wieczorami organizowane są stand-upy na scenie dla dorosłych, pokazy filmów – warto obserwować fanpage Plażówka, tam wszystkie aktualności i wydarzenia.

1
1
1

Animacje dla dzieci w Plażówce

W soboty dla najmłodszych organizowane są umuzykalniające zajęcia – gordonki. W niedziele warto się wybrać ze starszakami na pokazy sztuczek magicznych i eksperymenty. Na ostatnich zajęciach, w których uczestniczyliśmy, dzieci między innymi wykonały model cząsteczki oraz własną mini wyrzutnię strzałek :) Świetna zabawa!

1
1
1

Adres:

Plażówka, ul. Dzieci Warszawy 24, Warszawa

Czynne w godzinach 12-22.

Po sukcesie Plażówki w Ursusie, właściciele postanowili otworzyć drugą miejscówkę – Plażówka Saska nad Wisłą (Wał Miedzeszyński 389).

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Sprawdź inne miejsca przyjazne dzieciom w Warszawie!


Mogą Ci się spodobać

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz