ZABAWKI

Drewniany bujak Good Wood – czy warto kupić?

Od kiedy w naszym domu pojawił się bujak bujak Good Wood ze zjeżdżalnią, z miejsca stał się ulubioną zabawką dzieci. I wcale im się nie dziwię, bo to mega frajda! Ale też świetny sposób na rozwój motoryki dużej.

Good Wood to mała polska marka, które tworzy drewniane bujaki i akcesoria do nich z z polskiego drewna z certyfikatem FSC z najwyższą starannością i genialną jakością. Marka się wciąż rozwija i na jej stronie https://goodwoodpoland.pl/sklep/ pojawiają się kolejne super produkty, takie jak równoważnia i drewniane zabawki, tablice grafomotoryczne, rozwijające zdolności motoryki dużej i małej u dzieci. Są też starannie wyselekcjonowane zabawki innych marek, na przykład równoważnia Oppi, którą polecałam Wam w tym wpisie: Najlepsze zabawki dla 5-latka. Top 15. Wszystko jest świetnie przemyślane i dopracowane w najmniejszym detalu.

Flagowym produktem Good Wood jest drewniany bujak, od którego wszystko się zaczęło.

1

Drewniany bujak Good Wood

Bujak Good Wood to zabawka, którą można bawić się na mnóstwo sposobów – wystarczy dać ją dzieciom i… zobaczyć co się stanie ;) Moje dziewczynki co chwilę wymyślają nowe zastosowania bujaka, wykorzystując go w różnych zabawach sytuacyjnych. Był już bazą (po nakryciu kocem), wozem strażackim, łódką, taksówką, a nawet statkiem kosmicznym! Po włożeniu do środka kocyka i poduszki bujak udaje kołyskę, po ustawieniu do góry dnem staje się mostkiem kapitańskim, a po położeniu na boku – sklepową ladą! Opcji jest mnóstwo, a zabawę możemy dzieciom jeszcze urozmaicić i wzbogacić, dokupując dodatkowe akcesoria – takie jak zjeżdżalnię/drabinkę, blat, krzesełko, materacyk (futon). Zabawa nie ma końca!

Bujak jest bardzo stabilny i bezpieczny. Posiada niezbędne atesty i certyfikaty, jest ekologiczny i pięknie się prezentuje, nawet na środku salonu ;) Jest zaprojektowany z troską o zdrowie maluchów, ale i świetną zabawę starszaków.

Do kupienia tutaj: Drewniany bujak (różne kolory)

1
1

Bujak z drabinką/zjeżdżalnią

Super możliwości daje połączenie bujaka ze zjeżdżalnio-drabinką Good Wood. Drabinka po jednej stronie ma szczebelki, a po drugiej jest gładka, więc wystarczy odwrócić ją i mamy zjeżdżalnię. Deskę po obu stronach wczepia się bardzo stabilnie w bujak, więc zabawa jest bezpieczna, nawet dla najmłodszych wspinaczy ;) Elementy te można kupić w zestawie (Zestaw taternika) lub oddzielnie. Jeśli macie dużą przestrzeń w domu zerknijcie na Zestaw alpinisty (bujak + 2 drabinki). Tu już można poszaleć!

Bujak z drabinką tworzy prawdziwy mini plac zabaw w domu – bezpieczny i do korzystania przy każdej pogodzie :) Drabinko-zjeżdżalnię można też ułożyć w poprzek bujaka, tworząc super równoważnię do kolejnych kreatywnych zabaw! To rewelacyjny trening motoryki dużej, kształtowania prawidłowej postawy, wyczucia równowagi i świadomości swojego ciała.

Do kupienia tutaj:

Zestaw taternika (bujak + drabinka)

Zestaw alpinisty (bujak + 2 drabinki)

Drabinka/zjeżdżalnia

Bezpieczny dla maluszków

Bujak Good Wood sprawdzi się już przy niemowlaku! Zastosowano w nim bezpieczne, certyfikowane materiały, jest świetnie przemyślany i wykonany z najwyższą starannością. Oczywiście maluszka bujamy w nim tylko chwilkę, zabawa rozkręca się, gdy maluch już potrafi siedzieć i staje się prawdziwym rajem, gdy dziecko raczkuje, wstaje, podejmuje próby chodzenia i oczywiście wspinania się po wszystkim ;) Bujak z drabinką da mu bezpieczną przestrzeń do eksploracji i rozwijania motoryki. Polecałam go we wpisie z pomysłami na oryginalne prezenty na chrzciny:

Prezenty na chrzciny – 15 pomysłów na prezent dla maluszka

Rozwijająca zabawa na lata

A zabawa się nie kończy – moje dzieci mają 5,5 roku i 9 lat i obie uwielbiają bujak! Nie ma dnia, żeby się na nim nie bawiły. Gdy Helenkę odwiedzają koleżanki z przedszkola, bujak ze zjeżdżalnią staje się centrum ich zabaw i zainteresowania. To jest zabawka na lata i bardzo fajne wsparcie rozwoju motorycznego małego dziecka. Bardzo polecamy!

1

Partnerem wpisu jest marka Good Wood.


Mogą Ci się spodobać

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz