DLA DZIECI WYDARZENIA

Teatr online dla dzieci w Operze Bałtyckiej – pomysł na rodzinne Walentynki

Jak spędzacie Walentynki? Świętujecie tylko we dwoje, a może bawicie się wraz z dziećmi? Dziś mam dla Was propozycję na fajną, rodzinną przygodę – walentynkowy spektakl online dla dzieci w Operze Bałtyckiej. Polecam nawet jeśli Walentynek wcale nie obchodzicie ;)

Długo do Walentynek podchodziłam jak pies do jeża, nie lubiłam tego „święta”. Wszystko się zmieniło, gdy zaczęłam ten dzień traktować rodzinnie – jako taki nasz Dzień Miłości, bez tej całej brokatowej, różowej otoczki ;) Przypominamy sobie o tym, że warto być dla siebie miłym, rozmawiać o swoich uczuciach i cieszyć się każdym wspólnym dniem. Rodzinne relacje trzeba pielęgnować każdego dnia, jednak często o tym zapominamy, przytłoczeni pracą i obowiązkami.

14 lutego to taki mały przystanek, pauza i pretekst, żeby na chwilę się oderwać od codziennych trosk. Dla nas jest to święto rodzinne, bynajmniej nie zarezerwowane tylko dla rodziców. Staramy się w tym czasie spędzić więcej wartościowego czasu razem, czytamy najpiękniejsze książki o miłości i emocjach, rozmawiamy, robimy coś wspólnie.

Teatr online dla dzieci – spektakl w Operze Bałtyckiej

W tym roku 14 lutego wypada w niedzielę, co mnie bardzo cieszy, bo nigdzie nie będziemy się spieszyć i spędzimy ten dzień na spokojnie, domowo, czyli tak jak lubimy najbardziej. Opera Bałtycka zaplanowała na ten dzień nowy odcinek świetnego spektaklu online dla dzieci „Pomposo i…”, który obejrzymy całą rodziną. Przygody Pomposo i jej muzycznego mistrza Wielkiego Dura oglądaliśmy już w grudniu, przy okazji poznając świąteczne zwyczaje i tradycje z różnych europejskich krajów. Tym razem czeka nas odcinek poświęcony… sile miłości :) Moje dziewczynki już się nie mogą doczekać! Ale tak naprawdę nie trzeba znać wcześniejszych odcinków, każdą część spektaklu można oglądać zupełnie samodzielnie, każda stanowi odrębną historię.

Bilet na spektakl dla dzieci „Pomposo i…” kosztuje tylko 10 zł. Możesz go kupić TUTAJ. Transmisja na żywo 14. lutego o 16:00 + dostęp na tydzień

W spektaklu występują artyści baletu, chóru i orkiestry Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Wykupując bilet na platformie live.bilety24.pl możemy 14. lutego o godzinie 16 oglądać premierę na żywo z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Do transmisji spektaklu mamy dostęp przez cały tydzień licząc od dnia premiery, więc można też obejrzeć później albo… drugi raz :) Koszt biletu to tylko 10 zł :) Naprawdę warto skorzystać!

A jeśli Wam się spodoba, od razu warto sobie zapisać daty kolejnych niedzielnych odcinków na żywo :)

SPEKTAKL 14. lutego

SPEKTAKL 21. marca

SPEKTAKL 4. kwietnia

Teatr online dla dzieci Opera Bałtycka. A oto kilka zdjęć Anny Rezulak z przygotowań do spektaklu:

Pomposo i… to świetna, wartościowa rozrywka dla całej rodziny

Teatr dla dzieci online to zawsze świetny pomysł na spędzenie czasu razem, zwłaszcza w dzisiejszych, pełnych ograniczeń, czasach. Możemy usiąść sobie wygodnie na kanapie albo brykać na dywanie, w wygodnych kapciach lub na bosaka, przygotować sobie ulubione przekąski, soki, zrobić bazę. Cieszyć się wspólnym spokojnym czasem.

A co nas czeka w walentynkowym odcinku? Premiera jeszcze przed nami, ale możemy przeczytać zapowiedź w programie teatralnym: „W Operze pojawia się para operowych ukochanych. Przenieśli się w czasie, jednak nie mogą odnaleźć ani siebie ani drogi powrotnej. Wielki Dur i Pomposo spróbują pomóc im wrócić do swoich czasów. Wspólnie w widzami-Pomponami sprawdzą, jak wielką moc mają miłość, przyjaźń i muzyka. Czy niespodziewani goście mogą nas czego nauczyć?”

To jak, widzimy się przed ekranami? :)

Bilet na spektakl dla dzieci „Pomposo i…” kosztuje tylko 10 zł. Możesz go kupić TUTAJ. Transmisja na żywo 14. lutego o 16:00 + dostęp na tydzień


Mogą Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Reply
    AnetA
    13 lutego 2021 at 20:14

    Namówiłaś, zawsze to coś innego niż
    'ninjagol’ (jak to zwykła mawiać córka) pozdrawiam

Zostaw komentarz