WYDARZENIA

Co robić wiosną z dzieckiem? 35 inspiracji

Wreszcie wiosna! Co prawda, na ciepełko musimy jeszcze chwilę poczekać, ale z dnia na dzień będzie przecież coraz piękniej. Niedawno pisałam Wam o aktywnościach, które zaplanowaliśmy z Tosią tej zimy, prosiliście o aktualizację. Zaczęłam pisać i… siłą rozpędu przygotowałam długą listę fajnych rzeczy do zrobienia i miejsc do odwiedzenia tej wiosny. Co robić wiosną z dzieckiem?

Na pewno nie będziemy się nudzić! Zobaczcie sami i zainspirujcie się :) Obecnie trwa wielka dostawa produktów dla dzieci w TK Maxx, które pomogą zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły.

 

1. Będziemy skakać po kałużach

2. Nakarmimy wiewiórki w parku

3. Będziemy regularnie chodzić na basen

4. Odwiedzimy muzeum kolejnictwa

5. Pójdziemy do teatru

6. Zrobimy przegląd zabawek

7. Zrobimy przegląd książeczek

8. Zorganizujemy planszówkowy wieczór

9. Pojedziemy na wycieczkę do lasu

10. Zorganizujemy piknik na świeżym powietrzu

11. Zorganizujemy piknik na balkonie

12. Wspólnie upieczemy ciasteczka

13. Pójdziemy do ZOO

14. Będziemy codziennie pić świeżo wyciskane soki

15. Zasadzimy roślinkę

16. Odwiedzimy gospodarstwo agroturystyczne

17. Posłuchamy słuchowiska dla dzieci

18. Nauczymy się rozpoznawać drzewa

19. Poczytamy książki o wiośnie

20. Wspólnie przygotujemy wiosenną sałatkę

21. Pójdziemy puszczać latawiec

22. Będziemy malować kredą po chodniku

23. Zagramy w klasy

24. Założymy hodowlę fasoli

25. Pojedziemy na wycieczkę do parku dinozaurów

26. Zasiejemy rzeżuchę

27. Będziemy wypatrywać ślimaków

28. Założymy ogródek ziołowy na balkonie

29. Zrobimy „bazę” na balkonie

30. Wybierzemy się na wspólną wycieczkę rowerową

31. Nakarmimy kaczki w parku

32. Rozpalimy ognisko i upieczemy kiełbaski

33. Raz w miesiącu będziemy chodzić do biblioteki

34. Pozwiedzamy najbliższą okolicę

35. Zjemy jogurt mrożony

Jak widzicie, punkt pierwszy mamy już odhaczony :) Wybrałyśmy się na pobliską łąkę poskakać po kałużach. Oprócz świetnej zabawy zaliczyłyśmy też pierwszą wiosenną przygodę. Tosia postanowiła poskakać też w błocie, jednak kalosz jej utknął i przewróciła się do kałuży z wodą. Na szczęście miałam ze sobą zapasowe, więc od razu ją przebrałam. I hop, znów do kałuży!

A potem oczywiście na lody :)

Partnerem wpisu jest TK Maxx, gdzie kupiłam Tosi płaszczyk przeciwdeszczowy, kaloszki i spódniczkę, które widzicie na zdjęciach. Trochę się stresowałam wybierając jej te ubrania, bo na zakupy wybraliśmy się tylko z Helenką, Tosia postanowiła pójść do przedszkola. Niespodzianka udała się w 100% – wszystko co kupiłam bardzo spodobało się naszemu przedszkolakowi. Do tego stopnia, że teraz codziennie rano mamy awantury o wybór kurtki i butów :) Na szczęście płaszczyk jest podszyty polarkiem, więc jest cieplutki. Kalosze wzięliśmy ciut większe, żeby można było założyć do nich dodatkowe skarpety. Jakość produktów jest jak zawsze super, nawet spódniczce nie zaszkodziło bliskie spotkanie z błotem ;)

A ceny? Jak to w TK Maxx – atrakcyjne :) Wiecie, że można tam upolować produkty znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie? Kaloszki kosztowały 47 zł (!), płaszczyk 79 zł, a spódniczka 35 zł. Teraz trwa wielka dostawa produktów dziecięcych do TK Maxx, więc można wyhaczyć naprawdę fajne perełki. We wszystkich 41 sklepach trwa teraz wielka dostawa produktów dla dzieci, więc gorąco zachęcam Was do zakupów, można upolować na trafić na naprawdę świetne okazje. Wyszukiwarkę najbliższego sklepu znajdziecie TU.Przypominam tez o kartach upominkowych, które mogą być świetnym prezentem np. z okazji baby shower czy dla świeżo upieczonych rodziców. Są ważne bezterminowo, można je kupić stacjonarnie, a także online TUTAJ.


Mogą Ci się spodobać

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz