HBO MAX NETFLIX

Co nowego warto obejrzeć na Netflixie i HBO GO? #6

Co ciekawego obejrzałaś ostatnio na Netflixie albo HBO GO? Tym razem (prawie) same fajne produkcje, pewnie dlatego, że to moje czytelniczki mi je poleciły, gdy ostatnio pytałam na FB :)

Dziś polecę Ci 4 seriale i 1 film na Netflixie oraz 2 filmy na HBO GO. Wszystkie są pozytywne, niektóre lekkie, takie w sam raz do prasowania ;) inne wymagające większego skupienia, idealne do obejrzenia przy lampce wina w sobotni wieczór :) Co do jednego filmu mam mieszane uczucia, ale do tego jeszcze dojdziemy.

A na końcu wpisu znajdziesz tradycyjnie linki do innych fajnych filmów i seriali na Netflixie i HBO GO.

Co nowego warto obejrzeć na Netflixie?

New Amsterdam

Bardzo fajny serial o tematyce medycznej, takie połączenie Dr House’a z Ostrym Dyżurem – dużo różnych przypadków medycznych, trochę wątków osobistych i ciekawe spojrzenie na amerykański system ubezpieczeń zdrowotnych. Serial powstał na podstawie książki Erica Manheimera „Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital”.

Dostępne są 2 sezony. Aktualnie trzeci sezon jest emitowany w amerykańskiej telewizji, mam nadzieję, że szybko trafi też na Netflixa.

The Bold Type

Lekki i przyjemny, ale niegłupi serial o trzech przyjaciółkach, które pracują razem w magazynie dla kobiet. Udane i nieudane związki, zawirowania z pracą, imprezy, dużo mody i social mediów :) Taki serial w sam raz do prasowania, sprzątania, czy gotowania.

Na Netflixie dostępne są 4 sezony, właśnie kończę drugi.

Nowiny ze świata

Świetny film! Przepięknie nakręcona historia weterana wojny secesyjnej (w tej roli Tom Hanks), który zarabia na życie czytaniem gazet, podróżując od miasteczka do miasteczka. Gdy pewnego razu natrafia na małą dziewczynkę, sierotę, która wychowywała się wśród Indian, postanawia zawieźć ją do domu. Bynajmniej nie będzie to bezpieczna podróż, ale warta włożonego wysiłku. Bardzo polecam :)

Firefly Lane

Bardzo ciekawy serial o losach dwóch przyjaciółek – Kate i Tully. Obserwujemy ich relację oraz wybory życiowe na przestrzeni kilkudziesięciu lat w trzech liniach czasowych – gdy są nastolatkami, gdy dokonują pierwszych poważnych decyzji jako dwudziestoparolatki oraz w wieku średnim.

Serial bardzo wciąga, jest fajnie skonstruowany, czasem bawi, czasem wzrusza. Warto obejrzeć :)

Aktualnie dostępny jest 1 sezon. Jeszcze nie ma decyzji o ewentualnej kontynuacji, ale myślę, że są duże szanse.

Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego (Dirk Gently’s Holistic Detective Agency)

A teraz zupełnie nietypowy serial na Netflixie, który jednych zachwyci, a drugich… pewnie wręcz przeciwnie :D To serial na podstawie książek znanego pisarza science fiction Douglasa Adamsa (znanego m.in. z cyklu „Autostopem przez Galaktykę”). Jeśli lubisz lekko zwariowane, abstrakcyjne seriale, a przy tym pozytywne i zabawne – polecam w 100%! Każdy sezon to jedno, mocno pokręcone śledztwo i szalone perypetie Dirka i Todda (w tej roli świetny Elijah Wood). Wciąga od pierwszego odcinka :)

2 sezony

Co nowego warto obejrzeć na HBO GO?

Niech gadają (Let Them All Talk)

Bardzo dobry film z rewelacyjną Meryl Streep w roli głównej. Historia pisarki, która wyrusza w rejs przez Atlantyk wraz ze swoim bratankiem i dwiema przyjaciółkami z dawnych lat. Trudne relacje, zadawnione konflikty, oczekiwania i nowe nadzieje… To spokojny, klimatyczny film, który ogląda się z dużą przyjemnością.

Film na HBO GO

Skazani na siebie (Locked Down)

A z tym filmem mam problem. Obejrzałam chętnie, głównie za sprawą Anne Hathaway, ale mam mieszane uczucia o czym on właściwie jest ;) To trochę takie pomieszanie dramatu (para, która chciała się rozstać, musi ze sobą mieszkać z powodu lockdownu), komedii i kryminału… Brzmi nieźle, ale sporo wątków jest mocno naciąganych, wątek kryminalny zupełnie nieprawdopodobny, a całość sprawia wrażenie pozlepianych na siłę różnych wątków.

Film na HBO GO

Co jeszcze warto obejrzeć na Natflixie?

Seriale: NAJLEPSZE SERIALE NA NETFLIXIE – PONAD 30 HITÓW

Filmy: NAJLEPSZE KOMEDIE NA NETFLIXIE TOP25

Filmy: NAJLEPSZE FILMY ROMANTYCZNE NA NETFLIXIE TOP25

Co jeszcze warto obejrzeć na HBO GO?

Filmy: NAJLEPSZE FILMY NA HBO GO – TOP 15

Bajki: NAJLEPSZE BAJKI NA HBO GO DLA DZIECI


Mogą Ci się spodobać

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz