DIY POLECANE

#15minutKreatywnie – prace plastyczne dla dzieci do druku cz.2

Mam dla Ciebie kolejną porcję szablonów z pracami plastycznymi dla dzieci, które możesz wydrukować i… wypić sobie w spokoju ciepłą kawkę! Albo dwie ;)

Co tydzień wysyłam w newsletterze nową porcję kreatywnych materiałów dla dzieci do wydruku. Jeśli jeszcze nie jesteś zapisana, możesz pobrać wszystkie w tym wpisie. Jeśli chcesz na bieżąco dostawać nowe szablony – zapisz się na Zorganizowany Newsletter. Co środę wyślę do Ciebie list z nowymi pomysłami i zadaniem organizacyjny.

.

Od dawna przygotowuję moim dziewczynkom różne kolorowanki i szablony do kreatywnych prac plastycznych. Drukuję je w wielu egzemplarzach i wyciągam przy każdej chorobie, przeziębieniu albo po prostu nudzie. Pierwszą porcję materiałów do druku znajdziesz tutaj:

#15MINUTKREATYWNIE – PRACE PLASTYCZNE DLA DZIECI: ŚWIĘTA I ZIMA

Tosia zwykle stara się dokładnie wypełniać polecenia, koloruje, wycina. Helenka raczej robi po prostu „maziu-maziu”, choć z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się przykłada. Najnowszą porcję szablonów z pracami plastycznymi do samodzielnego wydruku znajdziesz tutaj:

Przy okazji chciałam pokazać Ci też fantastyczne kredki od COLOR4ms. Są naprawdę wyjątkowe – wielobarwne, w przeróżnych kształtach, dobrze nasycone kolorem. Świetnie pasują do małych rączek i ich nie brudzą. Przy składaniu zamówienia wybieramy dokładnie jakie kształty chcemy i w jakich kolorach. Wybór jest ogromny! My mamy zwierzątka, ludziki lego, pojazdy, można też zamówić kredki z literkami i ułożyć imię dziecka.


Mogą Ci się spodobać

1 Komentarz

Zostaw komentarz