DIY POLECANE

#15minutKreatywnie – prace plastyczne dla dzieci: Święta i zima

Szukasz sposobu na wypicie gorącej kawy w spokoju? Mam coś dla Ciebie! A właściwie dla Was – dla Twojego dziecka kreatywne prace do wydruku – tematyczne kolorowanki i zadania, a dla Ciebie czas na pyszną kawkę czy herbatkę, jak wolisz. Spędźmy #15minutKreatywnie :)

W dzisiejszym wpisie mam dla Ciebie zestaw pięciu kolorowanek z zadaniami do samodzielnego wydruku w formacie A4. Kolorowanki są czarno-białe, więc nie zużyjesz tony tuszu podczas drukowania.

Tak naprawdę to nie tylko kolorowanki – do niektórych prac będziecie potrzebować plasteliny, do innych krepiny. Zadania wspierają rozwój motoryki małej, cierpliwości i skupienia.

Skąd pomysł na #15minutKreatywnie?

Moja Tosia uwielbia wykonywanie zadań, prace plastyczne, wycinanie, klejenie, malowanie. Kiedyś unikała wydzierania i zwijania krepiny w kulki, nie miała cierpliwości do wyklejania obrazków plasteliną. Właśnie wtedy zaczęłam przygotowywać dla niej zadania, które samodzielnie drukowałam, czasem w wielu egzemplarzach ;) Teraz zaczynam też tworzyć proste prace kolorowanki i prace dla Helenki, która uczestniczy w naszych kreatywnych 15-minutówkach.

Dzisiaj mam dla Ciebie zestaw 5 prac do wykonania przez dzieci w różnym wieku – o tematyce świąteczno- zimowej :)

Możesz też zapisać się na mój Zorganizowany Newsletter, żeby nic Cię nie ominęło! Obiecuję, nie będę wysyłać zbyt wielu maili ;)

.

Psst! W pierwszym mailu prześlę Ci też pakiet materiałów do pobrania związanych z domową organizacją!

To co, działamy?

Wydrukuj materiały, przygotuj potrzebne rzeczy (do dzisiejszego zestawu potrzebne będą kredki/flamastry, klej, plastelina i krepina) i… zrób sobie pyszną kawkę, czy herbatkę, jak wolisz.

Moje propozycje prac będą ciekawe dla dzieci w wieku 3-6 lat, a może i starszych – zajrzyj i oceń sama.


Mogą Ci się spodobać

1 Komentarz

Zostaw komentarz