ZABAWKI

10 fajnych prezentów na Mikołajki dla dziecka do 25zł

Zastanawiacie się co kupić maluchowi na Mikołajki? Zwykle zostawiacie to na ostatnią chwilę a potem biegacie po sklepach i stoicie w kolejkach, bo za późno już na zakupy internetowe? A może by tak w tym roku zakupy zrobić wcześniej?

W poszukiwaniu prezentu idealnego dla Tosi przekopałam internety i znalazłam naprawdę fajne pomysły na prezenty dla 1-2 letniego dziecka. Dobra wiadomość jest taka, że Wy już szukać nie musicie! Dzisiaj podzielę się z Wami prezentami do 25zł. W następnych dniach pokażę Wam moje propozycje do 50zł. Droższych prezentów na Mikołajki nie kupuję!

Ta-dam!

10 świetnych prezentów na Mikołajki dla małego dziecka do 25zł:

 

10 zabawek na Mikołajki (2)

1. Ciężarówka Tiger – 20zł 

2. Układanka Playme – 12zł 

3. Marakasy Janod – 21zł 

4. Książka „Liczby. Otwórz okienko” wyd. Olesiejuk – 20,75zł Z tej serii można też kupić “Kolory” (mamy i bardzo polecamy!) oraz “Słówka”

5. Kosz owoców Duktig Ikea – 19,99zł Dostępne są też warzywa, rybka, muffinki… mniam!

6. Karty obrazkowe „Odkrywam świat. Zwierzęta dzikie” Kapitan Nauka, wyd. Edgard – 14,99zł  Z tej serii mamy dużo różnych zestawów i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni (m.in. Transport, Angielski, Dźwięki, Emocje). Więcej o tych kartach pisałam tutaj.

7. Klocki Middle Blocks III Wader, 22zł 

8. Kredki świecowe Minikids, Crayola – 7,98zł Już mamy – są świetne! 

9. Przebijanka Mula, Ikea – 24,99zł Jest genialna, zobaczcie sami! 🙂

10. Puzzle „Odkrywam kwadrat i trójkąt” CzuCzu – 16,43zł 

 

PS. Taka mądra jestem, a też jeszcze Tosi prezentu nie kupiłam! Ale już niedługo, niedługo…

PPS. Gdyby ktoś chciał się inspirować, to bardzo proszę, Tosiak oprócz nr 3., 8. i 9. żadnego z tych czasoumilaczy jeszcze nie ma 😉 Taaak, wiem – prawie 1,5-roczne dziecko jeszcze kredek nie ma – skandal! 😉  Ale już niedługo, obiecuję publicznie! [Już ma – dziękujemy! :)]

 


You Might Also Like