ZABAWKI

10 fajnych prezentów na Mikołajki dla dziecka do 50zł

Prezenty kupione? Nie? No to łapcie nasze mikołajkowe last minute, tym razem do 50zł. To już druga odsłona naszych prezentowych inspiracji, ostatnio podzieliłam się najfajniejszymi propozycjami prezentów na Mikołajki do 25zł.

W poszukiwaniach kierowałam się wyborem idealnych prezentów dla 1,5-rocznej Tosi, ale myślę, że większość moich propozycji świetnie się nada dla dzieci w wieku 1-3 lat.

10 świetnych prezentów na Mikołajki dla małego dziecka do 50zł:

11. Ślimak sorter Bajo, 46,90zł Połączenie świetnie wykonanej drewnianej zabawki do ciągnięcia z sorterem z klockami jest tym, co dzieci i rodzice kochają najbardziej – mnóstwem niegłupiej zabawy przy jednoczesnym ograniczeniu liczby kolejnych zabawek. Cudo! Mogę Wam zdradzić, że będzie to jeden z prezentów świątecznych dla naszej córeczki.

2. Mówiąca piłka K’s Kids, 49zł Kolejna zabawka, która ma więcej niż jedno zastosowanie. Oprócz zwykłej piłki do zabawy mamy tu interaktywną zabawkę, która liczy do 10 i zaznajamia z alfabetem.

3. Kruk kłapak Goki, 48zł Pięknie wykonana, drewniana zabawka, która może pomóc skłonić wiecznie biegające dziecko do spokojnego wyprowadzania zwierzątka “na spacer “po pokoju 🙂

4. Znikopis Clementoni, 39,99zł Zastanawiałam się ostatnio, czy jest to dobra zabawka dla półtorarocznego dziecka, dostałam wiele informacji od innych mam, że jak najbardziej! Zdradzę Wam, że znikopis już czeka na św. Mikołaja, który przekaże go Tosi 6. grudnia. Nie mogę się doczekać! Nam udało się go kupić Tosi ostatnio w Biedronce za 29,99zł, sprawdźcie, może jeszcze jest w Waszym sklepie, jak nie ma to nic straconego – od 30.11 pojawi się w Lidlu!

5. Klocki tablicowe Integra-Toys, 30zł Cudne, prawda? Dają tyle możliwości, to prawdziwy pobudzacz kreatywności!

6. Klocki magnetyczne Easy-Click Ooops 34zł Dzięki magnesom dziecko może składać zwierzątko w jedną całość. W ofercie dostępny jest też kotek, miś oraz paw. Ćwiczy zdolność logicznego myślenia, skupienie i łączenie różnych elementów.

7. Układanka autobus Vilac, 50zł Jestem wielką fanką takich układanek. Rozwijają zdolności manualne i trenują skupienie dziecka na jednej czynności.

8. Maszynka do puszczania baniek mydlanych Bubble Blower, 36,49zł Pokażcie mi palcem dziecko, które nie lubi baniek mydlanych. Ta zabawka to trochę takie pójście na łatwiznę, bo wypuszcza bańki sama, ale cóż… 5 minut wolnego czasu brzmi kusząco 😉  A jakie cudne zdjęcia można porobić przy okazji!

9. Tamburyn Janod, 49zł Warto dziecko od najwcześniejszych lat oswajać z muzyką i rytmem, nawet jak rodzice nie mają słuchu za grosz. A może zwłaszcza wtedy? 😉

10. Lego duplo, 34,99zł Duplo chyba nie trzeba nikomu przedstawiać? Prezentowy pewniak. Na pewno się spodoba i na pewno się przyda, jeśli nie w tej chwili, to za parę miesięcy. No i przecież klocków Lego nigdy nie za wiele, prawda?

Wybraliście coś dla siebie? Tfu, dla swoich dzieci? Ja im więcej robię takich zestawień, tym bardziej się wydłuża Tosiaczkowy list do św. Mikołaja się wydłuża.

A już niedługo przedstawię Wam kolejne zestawienie – tym razem z książkowymi inspiracjami. Mimo, że nasza biblioteczka już zaczyna pękać w szwach, a ja przechodzę sama siebie w kreatywnym upychaniu książek, to jednak nie zmieniam swojej zasady, że książek nigdy nie za wiele.

Dajcie znać, czy już kupiliście dzieciakom prezenty i na co się zdecydowaliście! Aha, i jeszcze jedno – gdzie podkładacie prezenty na 6. grudnia? Tosia znajdzie swój prezent pod poduszką, jeśli ja będę go chować, lub na butach (do środka się nie zmieści, haha), jeśli sprawą zajmie się jej tata.


You Might Also Like