PREZENTOWNIKI ZABAWKI

Prezent dla rodzeństwa – tablica 4 w 1. Nasz hit!

Lubię proste zabawki dla dzieci. Takie, które rozbudzają wyobraźnię i którymi można się bawić na milion sposobów. Jeśli w dodatku zajmują dwójkę dzieci w jednym czasie, a ja mogę w tym czasie wypić gorącą kawkę – niczego mi więcej nie trzeba!

Nad dwustronną tablicą dla dzieci zastanawiałam się od dawna i ciągle coś powstrzymywało mnie przez zakupem – a to myślałam, że zajmuje mnóstwo miejsca, a to wyobrażałam sobie pył kredy na podłodze i wszystkim dookoła, a to znów coś mi w tych tablicach nie pasowało, czegoś mi brakowało.

Taką tablicę-sztalugę trzeba wybierać uważnie, bo nie wszystkie są takie same – różnią się niby detalami, ale to są właśnie TE szczegóły, które robią różnicę. Naszą tablicę Top Bright kupiłam w sklepie internetowym Gearbest.com i jestem z niej bardzo zadowolona. Dziewczynki oczywiście też, wiadomka! Bawią się razem i to zgodnie, co jakiś czas tylko zmieniając strony i podglądając, co druga właśnie tworzy :) Oczywiście muszę pilnować Helenkę gdy maluje flamastrem, ale ona woli kredę, na szczęście.

Na co zwrócić uwagę, wybierając tablicę dwustronną dla dziecka?

 • rodzaj tablic – nasza jedną stronę ma kredową, drugą białą suchościeralną, obie magnetyczne. Przed zakupem sprawdź dokładnie rodzaj tablic, kredowa i biała to standard, ale wiele tablic nie ma funkcji magnetycznej, a bardzo się ona przydaje.
 • podajnik papieru u góry – niektóre tablice mają podajnik u dołu, co nie jest moim zdaniem tak fajne jak podajnik u góry, bo dzieci malują w mniej wygodnej pozycji i… brudzą podłogę ;)
 • regulacja nóżek – dzięki trójstopniowej regulacji z tablicy może korzystać zarówno 1,5-roczne dziecko, jak i 5-latka. Gdy dziewczynki razem malują, ustawiamy tablicę w pozycji najniższej lub środkowej, a gdy Tosia sama maluje, w kilka chwil przestawiamy położenie na najwyższe.
 • półeczki pod spodem – dzięki szerokim półeczkom kreda się nie osypuje na podłogę, a wszystkie przybory plastyczne mają swoje miejsce.
 • akcesoria – to nie jest najważniejsze, bo akcesoria można dokupić. W naszym zestawie były: 2 kredy, marker do białej tablicy, 2 magnesy i gąbka do ścierania z magnesem.

Tablica dwustronna 4 w 1 – zabawy

Zabawki edukacyjne są u nas hitem. Wielofunkcyjna dwustronna tablica jest właśnie takim przykładem. Dziewczynki bawią się przy niej spontanicznie, a mi codziennie przychodzą nowe pomysły na zabawę i naukę z jej pomocą. Helence rysuję na przykład figury geometryczne, a Tosi proste działania matematyczne. Bawimy się magnesami z literkami i cyferkami (nie ma ich w zestawie). Tablica jest lekka i poręczna (a przy tym stabilna), często wystawiam ją dzieciom na balkon.

Na tablicy 4 w 1 można:

 • Rysować kredami
 • Rysować flamastrami do białych tablic (muszę dokupić więcej kolorów)
 • Bawić się magnesami
 • Rysować i malować po papierze

Gdzie kupić tablicę dla dziecka?

Naszą tablicę kupiliśmy w bardzo dobrej cenie w sklepie GearBest.com – warto zaglądać i obserwować ulubione produkty, bo pojawiają się tam różne akcje, które obniżają ceny nawet o kilkadziesiąt procent. Nasza tablica jest już niestety niedostępna.


Mogą Ci się spodobać

Brak komentarzy

  Zostaw komentarz