DLA DZIECI

Personalizowany filmik od Mikołaja – genialny pomysł na prezent dla dziecka!

Ale jak to – filmik od świętego Mikołaja? Spersonalizowany? Tak! Opowiem Wam dziś o filmikach i listach, w których Mikołaj zwraca się do dzieci po imieniu i zna kilka ich sekrecików :) To będzie hit! I nie za ‘miliony’ ;)

W witrynach sklepowych zagościły już na dobre choinki i kolorowe światełka, więc i czas na inspiracje prezentowe dla dzieci na Mikołajki i na Gwiazdkę. Dziś coś zupełnie wyjątkowego! Jak zamówić personalizowany filmik od Mikołaja i ile on kosztuje?

Jestem pewna, że to będzie największa atrakcja tych Świąt. Które dziecko nie chciałoby dostać listu od Mikołaja? Albo filmiku, w którym Mikołaj będzie się do niego zwracał po imieniu i wiedział o nim różne ciekawostki? Chyba jeszcze nigdy nie było to tak proste.

Spersonalizowany filmik od Mikołaja

Najszybciej jest z filmikiem, bo przychodzi na maila już po kilku godzinach od złożenia zamówienia. Wystarczy wybrać jeden z kilku wzorów filmików, odpowiedzieć na parę prostych pytań, wybrać rady, którymi chcemy, żeby Mikołaj obdzielił nasze dziecko. Dodajemy kilka zdjęć i gotowe.

Efekt przerósł totalnie moje oczekiwania! Przede wszystkim zachwyca jakość wykonana, dopracowanie najmniejszych detali i rewelacyjna personalizacja. Za każdym razem, gdy oglądam te filmiki, wzruszam się i przebieram nogami na myśl o reakcji Tosi. Helenka jest jeszcze troszkę za mała na takie wzruszenia, ale nie mogłam odmówić sobie przygotowania i dla niej niespodzianki – będzie miała cudowną pamiątkę! Gdy Mikołaj mówi np.”Helenko, jesteś już dużą dziewczynką” uśmiecham się od ucha do ucha :) Zdecydowałam się na wideo “Dom Mikołaja” oraz “Choinka Mikołaja”. Chcecie, żebym Wam pokazała fragmenty filmików na Instagramie? Dostępnych jest jeszcze kilka nowych filmików – “Sekret Mikołaja” i “Pierwsza Gwiazdka”.

W przyszłym roku pewnie zdecyduję się na wersję filmiku dla rodzeństwa :)

filmik od mikołaja dla dziecka

Co wybrać? Wideo czy list od Mikołaja?

Szczerze Ci powiem, że nie mogłam się zdecydować i zamówiłam zarówno filmiki, jak i listy od Mikołaja dla obu dziewczynek. To nie jest duży wydatek – aktualne ceny sprawdzisz TUTAJ.

Listy także są spersonalizowane – do wyboru mamy kilkadziesiąt gotowych wzorów, które możemy dowolnie edytować oraz dopisać coś od siebie.

Ja mam taki plan, że listy dziewczynki dostaną 6.12 jako jedną z mikołajkowych niespodzianek, a filmiki pokażemy mniej więcej w połowie grudnia, żeby jeszcze bardziej wprowadzić córki w klimat oczekiwania na Gwiazdkę. Nie mogę się doczekać! Będzie zachwyt na maxa :)

Tu możesz zamówić wideo i list od Mikołaja oraz podejrzeć filmiki:

Filmik od Mikołaja dla Twojego dziecka – ZAMÓW

List od Mikołaja dla Twojego dziecka – ZAMÓW

Pssst! Na stronie listymikolaja.pl możesz też za darmo stworzyć i pobrać spersonalizowany kalendarz dobrych nawyków na grudzień, szablon listu do św. Mikołaja, świąteczne kolorowanki i tapety —> KLIK!


Mogą Ci się spodobać

4 komentarze

Zostaw komentarz