AUDIOBOOKI

Doktor Dolittle i zwierzaki – premiera genialnego audiobooka dla dzieci w nowym przekładzie w wykonaniu Edyty Jungowskiej! (+ niespodzianka)

Audiobooki ratują nam życie. Nie ma dnia, żebym nie włączała dziewczynkom audiobooka – one uwielbiają słuchać opowieści o swoich ulubionych bohaterach, a ja mam czas dla siebie. I serio – nie znam dzieci, które nie lubią audiobooków, znam tylko dzieci, które słuchały kiepskich audiobooków :) Nasz najnowszy audiobook „Doktor Dolittle i zwierzaki” jest na to świetnym dowodem!

Muszę przyznać, że nasza pierwsza przygoda z audiobookami nie była udana. Kupiłam na szybko w markecie jakieś CD z opowiadaniami dla przedszkolaków, którego potem nikt nie chciał słuchać… I w sumie nie dziwię się – historie nie były wciągające, a i jakość dźwięku pozostawiała wiele do życzenia.

Od tamtej pory dużo uważniej wybieram audiobooki dla dzieci i podobna wpadka już nam się nie zdarzyła. Wręcz przeciwnie, moje dzieci pokochały audiobooki, do tego stopnia, że często wolą je zamiast bajek. Gdy tylko wsiadamy do samochodu, Helenka woła „tata, wjąć adiobook!”, a Tosia nie pozwala nam rozmawiać podczas jazdy, żeby nie uronić ani słówka. Choć wiele audiobooków zna już na pamięć!

Niedługo opublikuję na blogu wpis z naszymi najlepszymi audiobookami, ale zanim wszystko pozbieram, chciałam Ci gorąco polecić nowość – „Doktor Dolittle i jego zwierzaki”, czytany przez niezrównaną Edytę Jungowską. Z okazji premiery jest też niespodzianka :)

„Doktor Dolittle i jego zwierzaki” – premiera już 20. maja!

Doktora Dolittle nikomu chyba nie trzeba przedstawiać – przygody słynnego lekarza, potrafiącego rozmawiać ze zwierzętami znamy wszyscy. Choć ta historia została spisana ponad 100 lat temu, nic nie straciła ze swojej aktualności. Nadal wciąga, bawi i wzrusza, a nowy przekład wybitnego współczesnego tłumacza Michała Kłobukowskiego nadaje jej świeżości, lekkości i dynamizmu.

Dodajmy do tego jedną z najlepszych polskich lektorek audiobooków – Edytę Jungowską i mamy HIT! W naszej kolekcji jest już kilka audiobooków czytanych przez panią Jungowską oraz przez Piotra Fronczewskiego i naprawdę – ta dwójka to klasa sama w sobie.

Rabat i płyta z autografem

A jeśli chodzi o nowiutki audiobook „Doktor Dolittle i jego zwierzaki” to właśnie trwa jego przedsprzedaż. Do 20 maja, czyli do następnej środy, możesz go zamówić z 20% rabatem oraz autografem Edyty Jungowskiej. Bardzo polecam! Audiobook dedykowany jest dzieciom w wieku 4-8 lat.

Jest dostępny tutaj: audiobook Doktor Dolittle i jego zwierzaki

To naprawdę wyjątkowy audiobook, pełno w nim niesamowitych dźwięków i muzyki, które przenoszą nas wprost do opowieści. Moje dziewczynki słuchają jak zaczarowane opowieści o Doktorze Dolittle, ale póki co dozuję im tylko po rozdziale dziennie, bo dostałyśmy przedpremierowo kilka pierwszych rozdziałów. Nie możemy się już doczekać płyty z autografem!

Sama też słucham z wielką przyjemnością, choć w sumie powinnam korzystać z ciszy i nadrabiać swoją pracę ;) I często faktycznie tak robię – gdy Helenka zaśnie, daję Tosi moje słuchawki bezprzewodowe i jest idealnie. Ona słucha wartościowego audiobooka, a ja mogę się skupić i pracować.

Audiobook zamiast bajek

Jakiś czas temu opowiadałam o naszym nowym planie dnia (wpis możesz przeczytać TUTAJ). Po kilku tygodniach zaszła u nas duża zmiana – dziewczynki już tylko raz dziennie oglądają bajki (przed obiadem). Drugą turę bajek zastąpiłyśmy właśnie audiobookami i to się świetnie sprawdza.

Dlatego wszystkich namawiam na przygodę z audiobookami, ten czas jest dużo bardziej wartościowy niż siedzenie przed ekranem. Audiobooki wspaniale rozwijają wyobraźnię i trenują skupienie! A jeśli masz, tak jak ja kiedyś, kiepskie doświadczenie z audiobookami albo myślisz, że Twoje dzieci ich nie lubią – podsuń im coś naprawdę dobrego. Zobaczysz, zadzieje się magia :)


Mogą Ci się spodobać

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz