GADŻETY MACIERZYŃSTWO

Prezenty DIY na dzień Babci i Dziadka. 10 inspiracji

Dzień babci i dziadka już w ten weekend! Prezenty kupione? Czekoladki, laurki, ciasteczka już czekają? Nie? To szybciochem wyjmujcie bloki, farby i nożyczki i do roboty! :)

“Mama-gapa!” – ostatnio coraz częściej tak właśnie woła na mnie Tosia. Ma dużo racji, przez nagromadzenie obowiązków, choroby i ogólne zamieszanie wszystko robię na ostatnią chwilę i w pośpiechu. Co prawda, dzięki plannerowi nie zapominam o najważniejszych zadaniach, jak to miało miejsce w zeszłym roku, ale mogłoby być dużo lepiej.

Dziś na ostatnią chwilę szukałam inspiracji do stworzenia wyjątkowych laurek dla babć i dziadków, bo objazd szykujemy już na jutro. Pomyślałam, że takich mam-gap jest więcej i fajnie byłoby się podzielić inspiracjami :)

Wiem, że nie macie dużo czasu, więc kończę gadać i przechodzę do sedna. Oto najciekawsze prezenty DIY dla babci i dziadka, jakie znalazłam w Internecie.

—> Jeśli macie więcej czasu to zajrzyjcie też do mojego mega zestawienia prezentowego dla babci i dziadka (ok. 40 prezentów)

PREZENTY DIY DLA BABCI I DZIADKA. INSPIRACJE

 

Źródła (w kolejności obrazków: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10)

*część tekstów jest oczywiście do przerobienia :)


You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply
  Agata - mama Donka
  22 stycznia 2017 at 15:59

  bardzo fajne pomysły :)

 • Reply
  Najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dziadka. 50 pomysłów - MamaCarla.pl
  7 stycznia 2020 at 21:08

  […] Prezenty DIY na dzień Babci i Dziadka. 10 inspiracji […]

 • Leave a Reply