BIBLIOTECZKA POLECANE

Wow, mamo, jestem w książce! – piracka przygoda Twojego dziecka

A jakby tak Twoje dziecko mogło być bohaterem książki? I stać się prawdziwym piratem lub piratką? Teraz to możliwe! Za sprawą niesamowitej personalizacji Deeptale efekt jest po prostu genialny! Zobaczcie sami :)

O książkach Deeptale opowiadałam Wam już kilka razy, na blogu TUTAJ możecie zobaczyć nasze dwie pierwsze: baśniową „Ocean jak ze snu” i świąteczną „Gwiazdkowa przygoda”. Każda jest inna, każda wyjątkowa. Często do nich wracamy, czytamy na dobranoc, zachwycamy się ilustracjami, a zwłaszcza postaciami Tosi i Helenki :) A niedawno do naszej kolekcji dołączyła nowość – książka piracka!

1

To jest po prostu niesamowite, jak buzie dziewczynek idealnie komponują się z klimatem każdej opowieści, pasują do pozostałych ilustracji, a jednocześnie od razu na pierwszy rzut oka widać, że to właśnie one! Nie ma na rynku innego wydawnictwa, które robiłoby książki personalizowane na tym poziomie. I jednocześnie współpracowało z najlepszymi polskimi pisarkami literatury dziecięcej! Dziś opowiem Wam o książce „… i sekret starego pirata” – wyjątkowej pozycji w naszej biblioteczce. Jako stała ambasadorka Deeptale mam dla Was oczywiście kod rabatowy na zakup książek, szczegóły poniżej.

Z kodem „CARLA” zamówicie każdą książkę 20% taniej na stronie Deeptale.ai. Dostawa jest zawsze darmowa!

Aktualnie dostępne są trzy książki:

  • „[Imię dziecka] i sekret starego pirata” – autorstwa Barbary Wicher
  • „Gwiazdkowa przygoda [imię dziecka]” – autorstwa Justyny Bednarek
  • „Ocean jak ze snu” – autorstwa Elizy Piotrowskiej
  • kolejne w przygotowaniu!

Personalizacja na najwyższym poziomie

Po stronie użytkownika cały proces to pikuś. Wystarczy zamówić książkę, a następnie wgrać jedno zdjęcie dziecka na platformie Deeptale (po opłaceniu zamówienia otrzymujemy specjalny link). Wystarczy zdjęcie z telefonu, musimy tylko pamiętać, że dziecko ma patrzeć na wprost obiektywu, mieć zamkniętą buzię, może być lekko uśmiechnięte, nie powinno mieć ozdób we włosach ani czapki. Najlepiej jak zdjęcie zrobimy na wprost okna, aby twarz była równomiernie oświetlona. Do 2 dni od wgrania zdjęcia otrzymujemy podgląd przykładowych stron książki już z personalizacją. Możemy je zaakceptować lub wgrać nowe zdjęcie, jeśli coś nam nie pasuje :) Po akceptacji projekt książki wędruje do drukarni i w ciągu 14 dni zawita do nas kurier z jeszcze cieplutką książką :) Proces zamówienia jest banalnie prosty i szybki.

1

Po stronie Deeptale działają wyspecjalizowane algorytmy sztucznej inteligencji i zespół ekspertów. Sam koncept powstawał przez dwa lata! Jest więc dopracowany w każdym calu, a ponadto stale ulepszany. Efekt personalizacji jest naprawdę niesamowity i w 100% zgodny ze stylem ilustracji w książce i klimatem opowieści. W najnowszej książce Deeptale buzia dziecka jest bardziej bajkowa, podobnie jak pozostałych bohaterów, a jednoczenie wciąż bardzo podobna do pierwowzoru, czyli wgranego przez nas zdjęcia. Wciąż zachwyca mnie, jak wiele różnych emocji i naturalnych min można uzyskać z jednego zdjęcia. A wszystko po to, aby idealnie oddać ducha opowieści.

Sekret starego pirata

Deeptale to nie tylko personalizacja, ale też kawałek naprawdę dobrej, polskiej literatury dziecięcej. Najnowsza książka, którą Wam tu dziś pokazuję, została napisana przez Barbarę Wicher. Możecie ją znać z takich serii książkowych, jak Detektyw Łodyga, Toffik, Tybald. Jest też autorką wielu książeczek do nauki czytania z serii Książkożercy (o serii pisałam TUTAJ).

1

„Sekret starego pirata” to świetna książka, w której przygoda przeplata się z humorem, wartości rodzinne z rywalizacją i przyjaźnią. Wciąga od pierwszej strony! Zwłaszcza, że nasze dziecko jest głównym bohaterem (lub główną bohaterką) opowieści. Na kartach książki przeżyje wyjątkową przygodę – przejdzie test na prawdziwego pirata i wyruszy w rejs statkiem o dumnej nazwie Złota Dynia, który na co dzień jest statkiem wycieczkowym.

Przypadkowo odnaleziona mapa sprawi, że statek, a wraz z nim załoga – wujek Radomir, jego teściowa Hiacynta i żona Katarzyna oraz syn Cyryl i papuga Hela, wróci do swych pirackich korzeni! Oj, będzie się działo, zwłaszcza, że do rywalizacji o piracki skarb dołączy odwieczny wróg wuja… Emocje, przygoda, humor i pozytywne wartości – tego na pewno nie zabraknie.

Dla kogo? Dla dzieci w wieku 4-10 lat

B. Wicher, ilustracje M. Hellich, Deeptale

Dostępna tutaj: Personalizowana książka „Sekret starego pirata” – z kodem CARLA macie rabat -20% i darmową dostawę!

1

Ahoj, przygoda wzywa!

Książki personalizowane Deeptale to świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla dzieci. Są wartościowe, wciągające i zabawne, a po latach będą wspaniałą pamiątką z dzieciństwa. Dla dziecka to wielka frajda móc się zobaczyć w prawdziwej książce, przeżyć przygodę wraz z pozostałymi bohaterami. A stąd już tylko krok do prawdziwej miłości do książek :) Bardzo polecam wszystkie trzy.

Z kodem „CARLA” zamówicie każdą książkę 20% taniej na stronie Deeptale.ai. Dostawa jest zawsze darmowa!

1

Partnerem wpisu jest marka Deeptale.


Mogą Ci się spodobać

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz