MIEJSCA PRZYJAZNE DZIECIOM POLECANE

Nowy plac zabaw dla dzieci w Atrium Promenada

Uwielbiamy odkrywać z dziećmi nowe place zabaw! Tym razem wybraliśmy się na nowiutki plac zabaw przy Atrium Promenada – mieliśmy tam wpaść na godzinkę, a zostaliśmy… pół dnia :D

I w sumie to wcale mnie to nie dziwi, bo ten plac zabaw ma wszystko to co dzieciom potrzeba do szczęścia – atrakcje dla maluchów, dla starszaków, huśtawki, piaskownicę, trampolinę… aaach zaraz o wszystkim dokładnie opowiem! I pokażę, bo oczywiście zrobiłam mnóstwo zdjęć. Na moim koncie na Instagramie możesz zobaczyć relację :)

Na początek kilka najważniejszych informacji:

  • Plac zabaw znajduje się w Atrium Promenada na Pradze Południe. Wejście jest z poziomu centrum handlowego od strony Rossmanna i sklepu Go Sport.
  • Plac zabaw jest na powietrzu i jest bezpłatny :)
1
1

Atrakcje dla młodszych dzieci

Dla młodszych dzieci przeznaczona jest niewysoka konstrukcja a la statek piracki (ulubiona atrakcja Helenki!), piaskownica, bezpieczne huśtawki typu „Bocianie gniazdo” i karuzela sprężynowa do ćwiczenia równowagi. Teren placu zabaw jest pokryty bezpieczną, gumowatą nawierzchnią oraz trawą, dzięki czemu ewentualne upadki nie są bardzo bolesne.

Teren placu zabaw jest ogrodzony, a po zmroku również będzie oświetlany, co szczególnie docenimy jesienią ;)

1
1
1
1
1

Atrakcje dla starszych dzieci

Tosia spędziła dużo czasu na konstrukcji dla starszych dzieci z wysoką zjeżdżalnią, drabinkami, mostkami, ślizgami i innymi elementami do zabaw sprawnościowych. Hitem była też mała naziemna trampolina do skoków w dal i wzwyż :) I kilka innych urządzeń, zobacz ⤵

1
1
1
1
1
1

Bezpieczeństwo na placu zabaw

Wspomniałam już, że teren placu zabaw przy Atrium Promenada jest ogrodzony, a po zmroku będzie oświetlany. Warto dodać też, że urządzenia są codziennie dezynfekowane, a przed wejściem znajduje się Czystozaur – urządzenie do dezynfekcji rąk dla maluchów (i nie tylko) :)

1
1
1

Udogodnienia dla rodziny

Na terenie placu zabaw znajdują się liczne ławki oraz dwa duże stoły, przy których można sobie wygodnie usiąść i coś przekąsić. My skoczyliśmy do Atrium Promenada po lody i wygodnie sobie zjedliśmy, po czym dziewczynki wróciły do zabawy, a my rodzice sobie jeszcze posiedzieliśmy i pogadaliśmy :) Plac zabaw znajduje się tuż przy Rossmannie na parterze, więc można też w razie potrzeby dokupić np. mokre chusteczki. W pobliżu w galerii jest też Pokój Rodzica z Dzieckiem, toalety, Carrefour, kawiarnia i piekarnia. Nic więc dziwnego, że spędziliśmy tu pół dnia :)

W Atrium Promenada działa też ciekawa przestrzeń Piąty Wymiar – miejsce, w którym odbywają się różne bezpłatne spotkania tematyczne, warsztaty, zajęcia dla dzieci w różnym wieku i dorosłych. W programie m.in. gordonki, plastyka, warsztaty wokalne, bajkowe popołudnia, logorytmika i wiele innych. Warto skorzystać, jeśli mieszkacie niedaleko!

1
1
1
1
1

Zewnętrzny plac zabaw Atrium Promenada

Atrium Promenada, ul. Ostrobramska 75c, Warszawa

Otwarte: 10:00 – 21:00


Mogą Ci się spodobać

Brak komentarzy

    Zostaw komentarz