DLA DZIECI POLECANE

Jagodowy Stempel – listy do dzieci pełne niespodzianek!

jagodowy stempel

Jagodowy Stempel to wyjątkowe listy do dzieci – wartościowa, wspierająca treść, edukacyjne gry, kreatywne zadania i superrr niespodzianki! Jak to działa?

Wyszukiwanie książkowych i zabawkowych perełek to moja pasja. Tym razem mam dla Was coś zupełnie wyjątkowego. A raczej dla Waszych dzieci! Przepiękne, mądre i wciągające listy do dzieci z wartościowym przesłaniem i ekstra niespodziankami od Jagodowy Stempel :)

Od kilku miesięcy moje dziewczynki dostają cudne przesyłki, o których dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć. To dopracowane w każdym calu, personalizowane, przepięknie ilustrowane i ręcznie zdobione listy, a w każdym z nich pomysł na fajną zabawę lub kreatywne zadanie. W grubych kopertach dzieci znajdą też wyjątkowe tematyczne niespodzianki, które mogą posłużyć w dalszych zabawach.

1
1

W każdej przesyłce od Jagodowy Stempel znajdziecie:

 • wyjątkowy, przepięknie ozdobiony list do dziecka
 • grę edukacyjną lub kreatywne zadanie
 • papeterię i kopertę zwrotną
 • upominek od bohatera nawiązujący do przygody w liście
 • urocze znaczki-naklejki

Jak zacząć przygodę z listami?

Jak zacząć przygodę z listami? Na stronie jagodowystempel.pl zamawiamy subskrypcję listów do dzieci, wybierając bohatera, który będzie się zwracał do dziecka. Do wyboru jest Tinka albo Florek, leśne miniaturowe rodzeństwo. U nas to Helenki pisze Tinka, a do Tosi Florek. Listy mają wspólny motyw przewodni, ale przedstawiają przygody i emocje z dwóch perspektyw.

Przesyłki przychodzą raz w miesiącu. Do zabawy można dołączyć w dowolnym momencie. W pierwszej paczce dostajemy dodatkowo list początkowy, w którym dziecko poznaje bohaterów i wkracza do świata przygody. Oczywiście również ten listy wypakowany jest po brzegi różnymi niespodziankami :)

Z kodem MCarla TUTAJ zamówisz subskrypcję listów do dzieci lub list tematyczny Jagodowy Stempel -20% taniej.

Kod jest ważny bezterminowo.

Personalizowane listy do dzieci

Każdy list to nowa, związana z porami roku tematyczna przygoda, pełna inspiracji i pozytywnych wartości. Nadawcy listów, czyli Tinka i Florek to 11-letnie rodzeństwo, które mierzy… 11 cm i należy do Leśnych Przeskakiwaczy, wyjątkowych istot, które błyskawicznie przemieszczają się w różne miejsca i są niewidoczne gołym okiem. To wszystko tworzy wspaniały baśniowy klimat.

Listy są częściowo personalizowane. Tinka i Florek w każdym z nich wielokrotnie zwracają się do dzieci po imieniu, ale to nie koniec personalizacji. Do każdego listu możemy dodać własne postscriptum, w którym napiszemy o ważnym dla dziecku wydarzeniu, pochwalimy, damy wskazówkę, pytanie albo prośbę. Nasze PS może być w przeuroczy sposób sparafrazowane przez baśniowego bohatera, idealnie komponując się z całym listem.

To genialny sposób na rozmowy o ważnych emocjach i wydarzeniach z życia dziecka. Z biegiem czasu to narzędzie nabiera mocy i staje się świetnym sposobem przekazywania wskazówek, bezpieczną, pełną zaufania strefą komunikacji z dzieckiem. Wspólne czytanie listów, wykonywanie kreatywnych zadań, gry dają nam taki fajny, wartościowy czas z dzieckiem, pomagają się zatrzymać w natłoku codziennych spraw. W listach pojawiają się pytania do dziecka – a my mamy szansę usłyszeć odpowiedzi, tym samym lepiej poznać nasze dziecko, porozmawiać na ciekawe i ważne tematy. A także dać się samemu poznać. Dzięki temu budujemy z dzieckiem głębszą więź i wzajemne zaufanie. Bez ekranów, telefonów, tabletów. Powiem Wam szczerze, że sama wypatruję tych listów i cieszę się ze wspólnego czytania ❤️ To naprawdę wyjątkowe chwile.

1

Co miesiąc nowy list z niespodziankami

Moje dziewczynki co miesiąc dostają nowy list od Leśnych Przeskakiwaczy i naprawdę to uwielbiają. Każdy list witają z radością i zajmują się nim przez resztę dnia :) Tosia sama czyta swoje listy, Helence czytam ja (lub Tosia), potem dziewczynki zajmują się kreatywnymi zadaniami lub grami od Tinki i Florka, bawią wesoło.

W przesyłce znajduje się też papeteria (w linie oraz bez, aby można było i coś napisać i narysować), koperta i cudne znaczki-naklejki. Dziecko może więc odpisać na list, angażując się w dialog i ucząc sztuki pisania listów :) Taki list później zostaje u nas (nie wysyłamy go) i może być fajną pamiątką :)

1

Jagodowy Stempel to listy tworzone z pasji i miłości do dzieci, dopracowane w każdym detalu, pełne wartościowych, mądrych treści i uroczych dodatków. A wszystko w formie idealnej dla dzieci, lekkiej, zabawnej, przygodowej. Bohater listu zwraca się do dziecka, angażuje w opowiadane historie, zadaje pytania, zachęca do odpowiedzi.

Na portalu Jagodowy Stempel znajdziecie też pięknie ilustrowane opowiadania o Tince i Florku, które można pobrać w PDF, wydrukować i dodatkowo czytać dzieciom, np. na dobranoc. Opowiadania są darmowe i dostępne tutaj: Opowiadania dla dzieci o Tince i Florku.

1
1

Listy do zadań specjalnych – na trudne emocje

Oprócz comiesięcznych listów możemy zamówić też list tematyczny, to taki list do zadań specjalnych, który pomoże uporać się z trudnymi emocjami i ważnymi wydarzeniami z życia dziecka. Ja zamówiłam Tosi i Helence listy o złości i kłótniach rodzeństwa. Po ich przeczytaniu miałyśmy z dziewczynkami naprawdę fajną rozmowę i umówiłyśmy się na kilka rzeczy. Dziewczynki miały okazję spojrzeć na taki przykładowy spór rodzeństwa z dwóch perspektyw i było to bardzo wartościowe doświadczenie. Dla mnie również. Te treści są tworzone ze wsparciem psychologa i pedagoga.

Z kodem MCarla TUTAJ zamówisz subskrypcję listów do dzieci lub list tematyczny Jagodowy Stempel -20% taniej.

1

Aktualnie dostępne są następujące tematyczne listy (dodatkowe, poza miesięczną subskrypcją):

 • Przegrywanie i rywalizacja
 • Strach
 • Złość i kłótnie rodzeństwa
 • Święta Bożego Narodzenia
 • Urodziny dziecka

Kolekcja przepięknych listów Jagodowy Stempel cały czas się powiększa. W sklepie można też znaleźć różne tematyczne listy do grup szkolnych i przedszkolnych, a także listy od rodziców, krewnych lub przyjaciół do dziecka.

1

List dla dziecka od Jagodowy Stempel – czy warto?

Zabawa z listami od Tinki i Florka na stałe wpisała się w rytm naszego miesiąca. Dziewczynki uwielbiają dostawać nowe przesyłki, codziennie zaglądają do skrzynki po przedszkolu i szkole, sprawdzając, czy przyszedł nowy list. (Na marginesie, listy dostaję kurierem i wkładam do skrzynki w dogodnym dla nas czasie). Bardzo często bawią się też w rysowanie stworków-potworków – ta gra została dołączona do listu początkowego, więc jeśli zdecydujecie się na przygodę z listami, to na pewno też będzie u Was hitem :D

Jak to działa? Po wykupieniu miesięcznej subskrypcji, dostajemy 2 listy – początkowy i aktualny dla danego miesiąca. Następne listy są wysyłane w każdy ostatni poniedziałek miesiąca, a płatność pobierana raz w miesiącu. Z subskrypcji można zrezygnować w każdym momencie, to nie prenumerata ;) Do każdego listu możemy dodać kilka zdań od siebie, a wspiera nas w tym trener rodzicielski, który pomaga ubierać w słowa wyzwania wychowawcze rodziców.

Czy warto? Zdecydowanie tak. Listy z niespodziankami są nie tylko świetną frajdą dla dzieci, ale też wartościowym narzędziem wspierającym rozwój inteligencji emocjonalnej, pomagającym rozwiązywać problemy rodzicielskie i budować lepszą komunikację z dzieckiem. Listy motywują do samodzielnego czytania, poddają fajne pomysły na wspólne spędzanie czasu i zabawę offline (mamy już nawet zapisany pomysł na wycieczkę weekendową!) inspirują i bawią. Bardzo polecamy!

Z kodem MCarla TUTAJ zamówisz subskrypcję listów do dzieci lub list tematyczny Jagodowy Stempel -20% taniej.

1
1

Partnerem wpisu jest Jagodowy Stempel


Mogą Ci się spodobać

Brak komentarzy

  Zostaw komentarz