ZABAWKI

Mała akademia CzuCzu

Każdy kolejny miesiąc życia mojej córki przynosi nam masę radości, nowych umiejętności i niespodzianek. Ulubione zabawki lądują w kącie, zastępowane przez inne, ciekawsze zabawy i aktywności. Produkty CzuCzu towarzyszą nam już od dawna.

Pierwszymi puzzlami „Koło” (przeznaczonymi dla dzieci już od 12. miesiąca życia) Tosia bawiła się bardzo długo, od czasu do czasu nadal je zresztą wyciągam, choć układane są teraz w minutę.

Zastępstwo dla naszego poczciwego zestawu „Koło” zapewniła nam Fabryka Wafelków. Otrzymaliśmy nową serię dla maluchów „Mała akademia CzuCzu”. W jej skład wchodzą 4 zestawy – dwa skierowane do dzieci w wieku +18 mies. i dwa +2 lata. Co kryją pudełeczka?
IMG_9951

Tym razem coś więcej niż tylko puzzle – w zestawie znajdziemy także kolorowankę i naklejki. Wszystko jest oczywiście tematycznie powiązane, dzięki czemu dziecko bawiąc się na różne sposoby ma jednocześnie poczucie pewnej ciągłości, logicznej całości.

PUZZLE

Składają się z dwóch lub trzech elementów, tworzących jeden rysunek lub parę. Najprostszym zestawem są Zwierzątka – zadaniem dziecka jest połączenie dwóch części obrazka. Większym wyzwaniem jest utworzenie logicznej całości z puzzli obrazujących kształty lub przeciwieństwa. Zestaw Kolory świetnie za to ćwiczy rozpoznawanie kolorów.

IMG_9513IMG_9515

KOLOROWANKI

Kolorowanki to nasz hit, który interesuje Tosię równie mocno jak puzzle. Wyróżnia je to, że są bardzo przejrzyste i proste. Teraz widzę, że kolorowanki, które do tej pory kupowałam Tosi były zbyt szczegółowe i skomplikowane, przez co zupełnie dla niej nieatrakcyjne. Z tymi jest odwrotnie, dzięki czemu kolorowanie stało się jedną z ulubionych zabaw mojego dziecka!

IMG_9024IMG_9032

NAKLEJKI

Idealny sposób na ciepłą kawę dla mamy. Przepis? Dajesz dziecku arkusz z naklejkami i masz 15 minut dla siebie. Korzystam bardzo chętnie 🙂

IMG_9444 IMG_9441

Mała Akademia CzuCzu – KLIK

Uwaga! Do końca czerwca na hasło „mamacarla” możecie kupić zestawy Mała Akademia CzuCzu z 10% rabatem w Fabryce Wafelków.

Witam serdecznie nowych czytelników i zapraszam do polubienia nas na Facebooku – KLIK! 🙂

You Might Also Like